Štěňátka


MÁME VOLNÉ PEJSKY LABRADORŮ!!!

V případě zájmu nás kontaktujte!


22.3.2024 se Zollie narodili dva pejsci a jedna fenečka


Pokud uvažujete o štěňátku z naší chovatelské stanice, věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.
Chováme plemena známá především pro svou milou, nekonfliktní a oddanou povahu. Plemena, která milují svou rodinu, děti a jsou skvělým společníkem. Proto potřebují být součástí své smečky, žít se svou rodinou a nejen vedle ní.
Zlatý retrívr i labrador je v dospělosti velké plemeno, ale v žádném případě nepatří do kotce. Pokud žije v kotci, odrazí se to na jeho psychice a samozřejmě i na jeho povaze.
Původně byl zlatý retrívr a labrador vyšlechtěn jako lovecký pes, který vyniká zejména v přinášení. Anglický špringršpaněl je taktéž lovecké plemeno a je potřeba na to myslet. V naší chovatelské stanici s pejsky aktivně lovecky pracujeme a předpokládáme proto, že štěňátka budou temperamentní s pracovními předpoklady.

V neposlední řadě je třeba si uvědomit, že pořídit si štěně je závazek na příštích 10-12 let. Po tu dobu Vám bude věrným přítelem a to samé bude očekávat od Vás. Proto je třeba zvážit všechny možné aspekty a finanční náklady spojené nejen s pořizovací cenou, ale i s dalšími náklady, které budete muset během života svého pejska vynaložit.

Od páníčků našich štěňátek očekáváme, že se pejsek stane součástí jejich rodiny a věrným parťákem. Budeme velmi rádi, když se budou věnovat nějaké psí aktivitě nebo jen společným procházkám. V první řadě očekáváme, že budou svého pejska po celý život milovat. Neprodáváme štěňátka primárně na chov!

S novými páníčky budeme v trvalém kontaktu a samozřejmostí je doživotní chovatelský servis.
Pokud máte zájem o štěňátka od nás, napište nám pár řádků o sobě, jaké máte s pejskem plány, abychom štěňátkům mohli vybrat ty nejlepší páníčky.


Rádi Vám také zodpovíme jakékoli dotazy.

Náš email goldenelianne@seznam.cz