Callie

Výstavy
2019
12.1.2019 Hanácká národní výstava psů - třída mladých - V1, CAJC (Frnčová Lenka)
25.1.2019 CACIB NITRA (SK) - třída mladých - V1 (Havelka Tibor)
26.1.2019 CACIB NITRA (SK) - třída mladých - V1, CAJC (Voláriková Linda)
27.1.2019 CACIB NITRA (SK) - třída mladých - V2 (Janek Jana)
2.2.2019 DUO CACIB Brno - třída mladých - V1, CAJC, Crufts Qualification !!! (Stepinsky Andrzej)
3.2.2019 DUO CACIB Brno - třída mladých - V2 (Bogucka Anna)
9.2.2019 CACIB Katowice (PL) - třída mladých - V2 (Kane Frank)
9.3.2019 IHA Graz (A) - třída mladých - V1, CAJC, BOJJugendbester, Bester Jugend (Pokorn Alenka)
10.3.2019 Klubová výstava (Österreichischer Jagdspanielklub) Graz (A) - V1, CAJC, BOJ, BOS !!! (Adrichem Boogaert-Kwint Tuus)
6.4.2019 NVP Ostrava - třída mladých - V1, CAJC, BOJ, BOS !!! (Řehánek Petr)
20.4.2019 MVP Praha - třída mladých - V1, CAJC (Armstrong Moray)
4.5.2019 Klubová výstava KCHLS - třída mladých - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých 2019 !!! ( Stig Arne Kjellevold)
5.5.2019 Speciální výstava KCHLS - třída mladých - V1, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých 2019, BIS Junior III. !!! (Kašpar Miloš)
18.5.2019 CACIB Rzeszów (PL) - třída mladých - V3 (Cox Heather)
18.5.2019 Krajowa wystawa psow mysliwskych Rzeszów (PL) - třída mladých - V2 (Seidel Milena)
8.6.2019 CACIB Nitra (SK) - mezitřída - V1, CAC (Doval Sanchez Jose Miguel).
14.6.2019 Evropská výstava psů Wels (A) - třída mladých - V1, CAJC, Evropský vítěz mladých !!!!!! (Armstrong Moray)
15.6.2019 Austrian Winner Wels (A) - třída mladých - V1, CAJC, Best Female, BOB !!! (Jarmer Sigrid)
 
 
2018
14.7.2018 NVP Mladá Boleslav - třída štěňat - VN 1 (Jílková Zdeňka)
28. a 29. 7.2018 Klubová výstava KCHLS - třída štěňat - VN1 (Jens Karlsson) & VN1, BIS BABY! (Maria Gvozdieva)
19.8.2018 - Duodanube Bratislava - třída štěňat - VN1 (Kanás Robert)
1.9.2018 - Moravskoslezská národní výstava psů Olomouc - VN1 (Jílková Zdeňka), postup mezi 5 nejlepších dorostenců výstavy!
29.9.2018 - IHA Tulln (A) - třída dorostu - VN (Björkman Helene) & Best Puppy Tulln
30.9.2018 - IHA Tulln (A) - třída dorostu - VN (Piljevic Dusko) & Best Puppy Bundessieger Tulln
26.10.2018 - DANUBECACIB Bratislava (SK) - třída dorostu - VN1 (Kriisk Kalvo)
27.10.2018 - DANUBECACIB Bratislava (SK) - třída dorostu - VN1 (Weron Grzegorz)
28.10.2018 - DANUBECACIB Bratislava (SK) - třída dorostu - VN1 (Draganescu Marian) & BIS Puppy 3. místo 
2.12.2018 - MVP Praha - třída mladých - V2 (Pillement-Heijden Tineke)
8.12.2018 - CACIB Nitra (SK) - třída mladých - V1, CAJC (Czegledi Attila)
9.12.2018 - CACIB Nitra (SK) - třída mladých - V1, CAJC (Kanás Robert) & Junior BIG FCI VIII !!!!