Štěňátka

Máme štěňátka vrh "B"

18.4.2018 jsme na světě přivítali vrh "B" - 2 klučíky a 3 holčičky 

ze spojení

 (Power of Love Brdské zlato X Quantum of Gold Brdské zlato) 

 
* Všechna štěňátka jsou zadaná!*
 


Pokud uvažujete o štěňátku z naší chovatelské stanice, věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.
Zlatý retrívr je plemeno známé především pro svou milou, nekonfliktní a oddanou povahu. Je to plemeno, které miluje svou rodinu, děti a je skvělým společníkem. Proto potřebuje být součástí své smečky, žít se svou rodinou a nejen vedle ní.
Zlatý retrívr je v dospělosti velké plemeno, ale v žádném případě nepatří do kotce. Pokud žije v kotci, odrazí se to na jeho psychice a samozřejmě i na jeho povaze.
Původně byl zlatý retrívr vyšlechtěn jako lovecký pes, který vyniká zejména v přinášení. V naší chovatelské stanici s pejsky aktivně lovecky pracujeme a předpokládáme proto, že štěňátka budou temperamentní s pracovními předpoklady.
Díky své povaze je retrívr využíván také jako canisterapeutický a asistenční pes.
V neposlední řadě je třeba si uvědomit, že pořídit si štěně je závazek na příštích 10-12 let. Po tu dobu Vám bude retrívr věrným přítelem a to samé bude očekávat od Vás. Proto je třeba zvážit všechny možné aspekty a finanční náklady spojené nejen s pořizovací cenou, ale i s dalšími náklady, které budete muset během života svého pejska vynaložit.
Zlatý retrívr je velice učenlivý a jako každý pes potřebuje alespoň základní výchovu. Jedním z požadavků chovnosti golden retrieverů je zkouška OVVR - Ověření vrozených vlastností retrívrů, kde jsou přezkušovány právě vlohy, kterými retrívři vynikají.

Od páníčků našich štěňátek očekáváme, že se pejsek stane součástí jejich rodiny a věrným parťákem. Budeme velmi rádi, když se budou věnovat nějaké psí aktivitě, ideálně loveckému výcviku, nebo jen společným procházkám. V první řadě očekáváme, že budou svého pejska po celý život milovat.

S novými páníčky budeme v trvalém kontaktu a samozřejmostí je doživotní chovatelský servis.
Pokud máte zájem o štěňátka od nás, napište nám pár řádků o sobě, jaké máte s pejskem plány, abychom štěňátkům mohli vybrat ty nejlepší páníčky.
Rádi Vám také zodpovíme jakékoli dotazy.

Náš email goldenelianne@seznam.cz